Rád bych poděkoval paní Martině Nachtmann za výbornou spolupráci. Prodával jsem byt 2+1 ve Žluticích a napřed jsem to zkoušel sám. Za půl roku se mi neozval jediný zájemce. Přátelé mi doporučili, ať se obrátím na Martinu Nachtmann. Uzavřel jsem tedy s ní smlouvu a vše proběhlo hladce, příjemně a hlavně zdárně. Byt je prodaný za pěknou cenu a veškeré formality vyřídila Martina sama. Ještě jednou jí ze srdce děkuji.

prodej bytu Žlutice, okr. Karlovy Vary

Velice rád napíši menší hodnocení k prodeji domu v Poříčanech. Prodej probíhal velice rychle a bez žádných větších komplikací. A to díky všem zúčastněným, kteří mezi sebou zodpovědně spolupracovali. Makléřka Ing. Martina Nachtmann byla vždy ochotná a vstřícná k prodeji, aby vše proběhlo bez větších problémů. Vždy nám ochotně sdělovala informace k nemovitosti. Věřím, že i kdybychom teď potřebovali nějak pomoct a poradit, tak by nám ráda pomohla. Závěrem bych jen řekl, že tento prodej hodnotím pozitivně.

prodej domu Poříčany, okr. Kolín

Co se týče hodnocení Vaší práce, tak mohu říct, že jsem byla velmi spokojena Vaším profesionálním a příjemným přístupem a velmi mile mě překvapilo rychlé nalezení kupce a fakt, že jste dokázala garáž prodat za ještě vyšší cenu, než jsme původně očekávaly.

prodej garáže Praha 5

S ohledem na již druhou zkušenost s makléřkou Ing. Martinou Nachtmann bych Vám rád sdělil, že spolupráce probíhala v konstruktivním a vstřícném duchu. Paní makléřka je odborně znalá a ochotna se přizpůsobit tak, aby veškeré nutné náležitosti (podpisy smluv, prohlídky atp.) proběhly bez zbytečných prodlení. Z mé strany tedy maximální spokojenost s prací. Děkuji.

prodej chaty Louňovice, Praha - východ

Spolupráce byla moc dobrá a hlavně rychlá, chválím i dobrý přístup a znalosti makléřky. Děkuji.

prodej domu Senohraby, okr. Praha-východ

Velice vám děkuji za veškerou pomoc. Ode mne máte kladná hodnocení ve všech směrech. Jste člověk s profesionálním jednáním, všeobecným rozhledem, potřebnými znalostmi a se vstřícným přístupem. Pokud budu mít příležitost, jistě Vás doporučím svým známým.

prodej bytu Kladno

Se spoluprací s paní Ing. Martinou Nachtmann jsem byl velice spokojen. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo splněno. Tímto jí děkuji za obchod a můžu ji doporučit ostatním.

prodej bytu Praha 5