Prodej nemovitostí

Jsme tu pro všechny, kdo se chystají prodat svoji nemovitost.

Každý, kdo se rozhodl pro prodej bytu, prodej domu, prodej chaty nebo prodej zemědělských pozemků, si přeje rychle najít seriózního a solventního kupce. To v praxi není jednoduché. Většina lidí prodává nemovitost pouze jednou nebo maximálně dvakrát za život a ve složitém a velmi proměnlivém realitním trhu se těžko orientuje. Někdo zadá prodej nemovitosti realitní kanceláři, což může být sázkou do loterie. Kvalita realitních kanceláří v České republice je značně různorodá s diskutabilní. Hororových historek spojených s prodejem nemovitosti přes realitní kancelář každý určitě slyšel a četl dost.

Někdo se snaží najít kupujícího sám zadáním nabídky na internetovém inzertním portálu jako je bazoš, annonce apod., kde ho však převážně oslovují realitní makléři, kteří se snaží získat nemovitost k prodeji, a žádní skuteční zájemci o nemovitost.

My jsme skuteční zájemci o koupi vaší nemovitosti!

Kupujeme byty, kupujeme domy, kupujeme chaty a kupujeme zemědělskou půdu v České republice.

Proč byste měli řešit prodej nemovitosti s námi:

Jak u nás funguje prodej domu, prodej bytu, prodej chaty nebo prodej zemědělské půdy

Zavolejte nám a domluvíme si schůzku přímo v prodávané nemovitosti. Do druhého dne připravíme pro vás tržní ocenění nemovitosti a naši nabídku kupní ceny.

Schůzka, tržní ocenění i nabídka kupní ceny jsou nezávazné a jsou zdarma.

Pokud se vám naše nabídka ceny za prodej vaší nemovitosti bude líbit a budete s ní souhlasit, další postup obchodu je následující:

Jaké dokumenty pro prodej nemovitosti jsou potřeba

Prodej bytu Praha

Naše společnost sídlí v Praze, a proto se na nás obrací mnoho klientů z Prahy a Středních Čech. Prodej nemovitostí v Praze se z větší části týká bytů jak v osobním vlastnictví, tak v družstevním vlastnictví. Ceny bytů v Praze máme dobře zmapované a jsme schopni pro vás rychle vypracovat přesnou cenovou nabídku. Pokud zvažujete prodej bytu v Praze, určitě nám zavolejte. Nic neriskujete, protože schůzka i ocenění nemovitosti je zdarma. Naopak můžete najít vážného kupce s hotovostí a rychle získat peníze za nemovitost.

Prodej domu, prodej chaty

Ve Středních Čechách zase převažuje prodej domů a prodej chat. Tuto lokalitu také dobře známe. Pokud zvažujete prodej domu nebo prodej chaty ve Středočeském kraji, určitě nám zavolejte a domluvte si schůzku a ocenění nemovitosti zdarma. Nic neriskujete, naopak můžete získat tím, že najdete vážného kupce, který zaplatí vaši nemovitost hotovostí a navíc je schopný vyplatit zálohu až do výše 50 %.

Máte zájem o naše služby?

Volejte 606 606 199
nebo pište

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.