Jsem tu pro všechny, kteří se chystají prodat svoji nemovitost

Jsem realitní makléř, který pracuje proto, že ho to baví. Ne proto, že musí, aby se nějak uživil. Jsem zvyklá dělat věci důkladně a naplno. Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2013 a znám dokonale obě strany realitního obchodu z pohledu prodávajícího i kupujícího. Kromě zprostředkování prodeje nemovitostí svých klientů se věnuji také investicím do nemovitostí. Během posledních let jsem úspěšně koupila a prodala mnoho svých vlastních nemovitostí. Proto se dokážu na nemovitost podívat očima kupujícího i prodávajícího. Vím, co je pro obě strany důležité a co je důležité pro samotný úspěšný prodej nemovitosti. Velmi dobře se orientuji v právním rámci obchodu se realitami. Mnohokrát jsem vyřešila i velmi složité realitní případy, takže umím odhadnout, kde během obchodu mohou číhat nástrahy a komplikace, se kterými si průměrný realitní makléř neví rady.

Zakládám si na svých zkušenostech, profesionalitě, férovém jednání, spolehlivosti a vysokém pracovním nasazení. Nekalé obchodní praktiky zásadně nepoužívám. Mojí hlavní motivací je, aby všechny zúčastněné strany po ukončení realitního obchodu odcházeli s dobrým pocitem. Prodávající proto, že je spokojen s částkou, kterou za nemovitost dostal. Kupující proto, že získal nemovitost, kterou si vysnil. A já realitní makléř proto, že jsem nezklamala Vaši důvěru a obchod proběhl rychle, hladce a bezpečně. Prodávám nemovitosti tak, aby byl nadšený prodávající i kupující, a díky tomu jsem spokojená i já.

Většina lidí prodává svoji nemovitost jednou nebo dvakrát za život. A proto je prodej nemovitosti významným okamžikem v jejich životě a je nesmírně důležité, komu tento obchod svěří. Prodej nemovitosti dopadne naprosto odlišně, jestliže ji bude prodávat nezkušený začátečník anebo ostřílený profesionál.

Za úspěšným prodejem nemovitosti stojí vždy hodně práce a úsilí. Je nutné dokonale připravit nemovitost na prodej, připravit krásné prezentace a prodejní materiály, které dokážou na realitním trhu zaujmout. Ale to hlavní při prodeji Vaší nemovitosti jsem já! Vím, co je pro prodej nemovitosti klíčové! Jsou to detaily a maličkosti, které kupující vnímají, a proto jsou ochotni za nemovitost dobře zaplatit a někdy i přeplatit ostatní zájemce. Při prohlídkách nechodím nemovitosti ukazovat, ale jdu je PRODAT, a to jsou dvě rozdílné věci. Jako kupující jsem zažila prohlídky nemovitostí, které trvaly 5 minut, makléř během prohlídky řekl jednu větu a na položenou otázku nedokázal odpovědět. To se u mě nemůže stát. Já jsem schopna vést prohlídku garsonky hodinu a celou dobu o ní zapáleně hovořit. Jak to dokážu? O nemovitosti a jejím okolí vím všechno, všechny informace si dopředu zjistím a na prohlídky jdu vždy dokonale připravená. Navíc jsem dobrý a zkušený vyjednavač. Spolupracuji jen s klienty, kteří přesně vědí, proč svěřili prodej svojí nemovitosti právě mně a já jim za jejich důvěru poskytuji stoprocentní pracovní nasazení.

Zajistím pro Vás celý proces prodeje nemovitosti, a to od přípravy nemovitosti k prodeji, prohlídek, přípravy smluvní dokumentace advokátní kanceláří, úschovy peněz, až po předání nemovitosti. Nebudete se muset o nic starat, vše potřebné pro Vás zařídím.